Про нас

Наше Сьогодення

Зараз наша робота з сиротами має кілька ступенів:
1. Щоденна робота з сиротами в інтернатах (проведення розвиваючих гуртків соціальної і духовної спрямованості).
2. Робота з сиротами за територією інтернатів (гостьовий режим в українських сім’ях, щотижневі табірні програми при Церквах і ресурсних центрах, екскурсійні поїздки).
3. Робота з випускниками інтернатів, які не були усиновлені (духовне наставництво, соціальний супровід, допомога з житлом, конференції, інше).
4. Допомога в усиновленні, опікунстві та інших формах прийомної сім’ї, проведення конференцій.

5.  Допомога Внутрішньо Переміщеним Особам.

1.Щоденна робота з сиротами в інтернатах.
Ми маємо офіційні договори про співпрацю з інтернатами і графіки проведення гуртків. Ці заходи спрямовані на заповнення духовних і соціальних потреб сиріт, які перебувають в інтернатах. Гуртки проводимо щодня після закінчення навчальної програми з різними віковими групами. Перебуваючи в інтернатах поруч з сиротами кожен день, ми добре знаємо їх і знаємо їхні потреби. Діти з нами спілкуються без «масок», які вони вміють одягати. Завдяки проведенню гуртків на територіях інтернатів, ми маємо чудові стосунки з вихованцями та адміністрацією. Це необхідно для глибшої роботи на наступних рівнях.
У 2016 – 2017 навчальному році команда нашого благодійного фонду проводила більше 30 гуртків щотижня на територіях інтернатів.
На цьому рівні ми глибоко охоплюємо впливом близько 300 дітей-сиріт, і більше 1500 сиріт разово відвідують наші програми.

2. Робота з сиротами за територією інтернатів.

У вільний від навчання час (суботні, недільні, святкові дні та канікули) сироти знаходяться в хороших сім’ях. У наших будинках діти отримують індивідуальне наставництво і бачать правильні сімейні стосунки. Це допомагає їм в майбутньому побудувати власну сім’ю. Сім’ї вірян і сироти знайомляться, і це сприяє подальшому усиновленню (удочерінню).
Для охоплення більшої кількості сиріт, робота з ними побудована не тільки в сім’ях. Робота також ведеться з групами дітей в Ресурсних Центрах і Церквах. Тут вони беруть участь в щотижневих табірних програмах. Ці заходи мають (в собі) наставництво, ігри, конкурси, змагання, різноманітні гуртки, екскурсії, виїзди на природу. Волонтери п’яти Запорізьких Церков щонеділі займалися з сиротами з 8 ранку до 17 або 20-ї години вечора.
За рік ми проводимо близько 4-х повноцінних таборів і понад 70 одноденних табірних програм. Цією формою роботи в різні роки ми охоплювали одночасно понад 80 конкретних сиріт.

3. Робота з випускниками.
Не всіх сиріт всиновлюють і багато з них, на жаль, залишаються в інтернатах до випуску. Випускникам, які після закінчення інтернату прагнуть до правильного життя, ми надаємо наставництво і супровід. Ми поміщаємо їх в Будинки для Випускників різних благодійних фондів або продовжуємо з ними зустрічатися, наставляючи їх у місцях їх проживання. Сироти мають своїх наставників, бувають у них вдома, відвідують богослужіння та молодіжні програми. Ми намагаємося навчити їх самостійному життю, плануванню. Залежно від потреб випускників, ми надаємо їм фінансову, медичну, продуктову, речову і інші допомоги. Також ми проводимо регулярні конференції, табори та інші разові програми для сиріт-випускників.
У базі даних нашого фонду понад 100 випускників, з якими ми підтримуємо контакти.

4. Усиновлення, удочеріння.

Завдяки тому, що багато християн  залучені добровольцями в роботу з сиротами, Бог відкриває їх серця для прийняття дітей у свої сім’ї. Ми проводимо консультації для бажаючих стати усиновлювачами або опікунами, даємо первинну інформацію, контакти служб у справах дітей для початку процедури. Ці сім’ї оформляють документи і забирають до себе сиріт назавжди. Проводяться регулярні зустрічі та конференції для сімей-усиновителів, виділяється їм продуктова і речова допомоги, духовна підтримка.
Близько 50 сиріт потрапили в сім’ї безпосередньо за нашої участі, і понад 150 отримали сім’ї в різних країнах завдяки нашим спільним молитвам з дітьми про їхні нові сім’ї.