24/34 Євангелізаційна програма для переселенців у м.Стебник, Львівська область

24/34 Євангелізаційна програма для переселенців у м.Стебник, Львівська область

Слава Ісусу Христу!

12 червня 2024 року БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” провели євангелізаційний захід для переселенців Львівського регіону.

Захід відбувся за адресою: Львівська обл., м.Стебник, вул.Трускавецька, буд.19 (церква Христа Спасителя).

Бог благословив і на нашій програмі був присутній гість з США – пастор Володимир Шаріков. Він поділився історією свого життя, а також роздумами на тему: “Що таке Віра?”. Присутні мали змогу почути християнські пісні, які підготувала молодь помісної церкви. Також, після духовної програми, кожен мав змогу на особисту бесіду з пастором Володимиром та пастором Миколою Прошак.

На заході були присутніми понад 110 родин. Після духовної частини, кожна родина мала змогу отримати благодійну допомогу у вигляді одягу та взуття б/в, у тій кількості, в якій це їм було необхідно. Під час очікування своєї черги, люди могли попити каву/чай з печивом/цукерками.

Дякуємо кожному, хто долучився до проведенню заходу: допомагав в духовній частині та під час видачі, робив каву/чай та заповнював документи, розкладав речі для вибору та молився. Просимо вашої молитовної та матеріальної підтримки для здійснення статутної діяльності.