РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update126)

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update126)

Слава Ісусу Христу!

На жаль, війна в нашій країні продовжується, тому все більше і більше людей змушені залишати свої домівки заради порятунку свого життя… На заході нашої України живе тепер більше Внутрішньо Переміщених Осіб. Вони мають потребу в найнеобхіднішому.

Тому 14.07.2023 року була проведена чергова видача гуманітарної допомоги для переселенців. На складі БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити”, за адресою: м.Дрогобич, вул.Лесі Українки, буд.24, було здійснено безкоштовну роздачу одягу б/в. Під час видачі були запроваджені деякі правила за допомогою яких, був порядок і чинність: було створено чергу з отримувачів, вибирати собі одяг запускали по 10 осіб на 10 хвилин, кожній групі набувачів відкривали нові мішки з одягом.

Багато людей дякували за надану допомогу. А ми, в свою чергу, дякуємо Богу, що можемо здійснювати таку діяльність; дякуємо партнерам, завдяки яким маємо необхідні ресурси; дякуємо нашим захисникам, які боронять нашу державу і ми можемо продовжувати жити під більш-менш безпечним українським небом.

Божих благословінь! Продовжуймо молитись за перемогу!