РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update104)

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update104)

11.05.2023 Волонтери БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” провели чергову видачу одягу та взуття б/в для вимушених переселенців на складі Організації, за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Лесі Українки, буд.24. Також під час видачі, отримувачі могли взяти безкоштовну християнську літературу.

Кожного разу дивуємося, як Господь діє через нас. Своїм свідченням поділилась одна жіночка-переселенка з Донецької області. Вона жила в тому місті, що приймало біженців з окупованих територій 2014 року. Ця жінка була активною волонтеркою. Роблячи добрі справи, вона подумала: “Цікаво, а якщо я буду в схожій ситуації, потребуючи допомоги, чи зможе мені хтось допомогти?”. На жаль, через 8 років, така доля спіткала і її місто – багато людей були вимушені виїхати через терористичні дії росії. Опинившись у Львівській області, вона отримала допомогу та підтримку, тому і дякувала за це. Ця жінка сказала, що бачить руку Господа в своєму житті – незважаючи на обставини, Бог благословляє і дає те, що потрібно. Нехай Бог буде прославлений за те, що підтримує нас в будь-яких обставинах нашого земного життя!

Дякуємо всім, хто залучився до видачі гуманітарної допомоги. Слава Богу за можливості! Нехай Його Ім’я буде благословенне!