РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update90)

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update90)

Слава Ісусу Христу!

04.02.2023 року БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» провела конференцію для Внутрішньо Переміщених Осіб. Цей захід був організований на базі церкви «Христа Спасителя» міста Дрогобич. Конференція мала на меті допомогти переселенцям в покриттю їхніх духовних та матеріальних потреб.

Програма конференції включала в себе слова привітання, пісні, свідоцтва переселенців, лотерею, слово настанови від пастора Моршинської церкви ЄХБ Людвіга Шика. В кінці програми була видача гуманітарної допомоги, в яку входили різні засоби гігієни від партнера-МСС, а також продуктові набори від БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити». На конференції були присутні близько ста людей переселенців, а також команда волонтерів-організаторів.

Благодійна Організація щиро вдячна всім волонтерам, які допомагали в організації і проведенні конференції. Також подяка спонсорам, які своїми жертовними внесками допомагають нашій організації служити людям у важкому становищі. Дякуємо нашому Господеві за можливість завдяки цьому служінню підтримувати людей, а також свідчити про любов Христову.

“Покладіть на Нього всю вашу журбу, бо Він опікується вами!” (Біблія. 1 послання ап.Петра 5:7)