РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update89)

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update89)

Слава Ісусу Христу!

21.01.2023 року до БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» надійшов контейнер з гуманітарною допомогою від партнерської організації МСС.

В контейнері знаходились ковдри, гігієнічні набори, швейні набори, шкільні набори, набори для немовляти, набори для допомоги, що будуть пізніше розподілені між сиротами та внутрішньо переміщеними особами.

Для розвантаження були запрошенні чоловіки та жінки з числа ВПО, які мешкають в м Дрогобич (Львівська область) та с. Підгайчики (Івано-Франківська область), а також чоловіки з реабілітаційного центру м. Стебник (Львівська область). Завдяки злагодженому процесу все розвантаження пройшло протягом декількох годин.

БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» вдячна партнеру-МСС за надану гуманітарну допомогу. Також вдячні всім, хто приймав участь у розвантаженні контейнеру. Нехай Господь благословить і дасть вам все необхідне для вашого життя.

“А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!”

Біблія. Послання до Галатів 6:9-10