24/24 – Видача картоплі та цибулі переселенцям, що тимчасово проживають у Львівській області

Aside

24/24 – Видача картоплі та цибулі переселенцям, що тимчасово проживають у Львівській області

17 квітня 2024 команда БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” провели чергову видачу благодійної допомоги для Внутрішньо Переміщених Осіб, що тимчасово проживають у Львівській області. Дякуємо друзям з Житомирської області, які надали ресурси: картоплю та цибулю. Благословили більше, ніж 120 сімей.

Слава Богу за служіння!

24/23 – Група Біблійних Відкриттів

Aside

24/23 – Група Біблійних Відкриттів

Слава Ісусу Христу!

А ми продовжуємо наші щотижневі Зустрічі біблійних відкриттів. Щочетверга збираємося для спільної молитви, спілкування та розбору Слова Божого.

Дякуючи Богу, ми маємо щось на столах: бутерброди, печиво, цукерки, чай\кава. Деколи люди приносять власну випічку. Після спільного чаювання та розмов, починається духовна частина: кожен розповідає, як пройшов його тиждень, за що він може подякувати Богу, а також, якщо є потреби – може їх озвучити. Незважаючи на те, які б обставини не були в житті, люди завжди знаходять щось, за що можна бути вдячними. В Біблії написано:

“Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі” (1 до Солунян 5:18)

Маємо спільну молитву, де ми прославляємо нашого Творця, дякуємо Йому за любов та милість, просимо в Нього підтримки, міці та сили; просимо, щоб вже закінчилась війна в нашій Україні, щоб настав мир та спокій.

Також ми розбираємо розділ (або уривок) з Біблії по порядку. В людей виникають питання і ми разом знаходимо відповіді в Святому Письмі. Боже Слово торкається людей і ми бачимо, як зростають Зерна Істини.

Слава Богу за благословенні щочетвергові зустрічі! Сподіваємось, що Його милість провадить нас і надалі; щоб ми могли мати такі спілкування для слави Його; щоб збільшувалась кількість Його послідовників та поширювалось Царство Боже на землі!