24/22 – Проведення заходу для дітей ВПО в м.Дрогобич

Aside

24/22 – Проведення заходу для дітей ВПО в м.Дрогобич

Слава Ісусу Христу!

13.04.2024 команда БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” провела дитячу програму для дітей-переселенців, які тимчасово проживають в місті Дрогобич, Львівської області. Під час програми діти мали змогу пограти в цікаві ігри, виграти в конкурсах, вивчити християнські пісні, але найголовніше – послухати Біблійну Історію. Після програми діти отримали подарунки та християнські журнали. Всі були дуже задоволені!

Дякуємо Вам за молитви та підтримку! Благословінь від Господа!

24/21 – Проведення Євангелізаційного заходу для ВПО в м.Дрогобич

Aside

24/21 – Проведення Євангелізаційного заходу для ВПО в м.Дрогобич

13 квітня 2024 року команда БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” спільно з Дрогобицьким Відділом Асоціації Євангельських Християн “Гедеон” провели євангелізаційний захід для Внутрішньо Переміщених Осіб, проживаючих в гуртожитку Дрогобицького Державного Педагогічного Університету ім.Івана Франка. Під час заходу переселнці чули Боже Слово, християнські пісні, свідчення, історії з життя християн та віри в Бога.

Наприкінці заходу кожен отримав Новий Заповіт від місії “Гедеон”; а також гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних наборів, господарчого мила, зубної пасти від БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити”.

Дякуємо адміністрації гуртожитку за сприяння проведенню програми. Вдячні постійній команді волонтерів за допомогу в євангелізації та оформленні документації під час видачі. Вдячні кожному з вас за молитви та підтримку нашого спільного служіння!

Благословінь!