24/19 – Надання допомоги Внутрішньо Переміщеним Особам (16.03.2024)

Aside

24/19 – Надання допомоги Внутрішньо Переміщеним Особам (16.03.2024)

16 Березня БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” передала гуманітарну допомогу у вигляді наборів для допомоги (відро) Благодійній Організації “БФ “Тому що вірю” для надання її Внутрішньо Переміщеним Особам Житомирської області. У свій час, БО “БФ “Тому що вірю” передала допомогу нашій БО у вигляді моркви та цибулі, а також рису та приправ. Ця допомога буде надана переселенцям Львівської області.

Просимо вашої молитовної та матеріальної підтримки для здійснення нашої статутної діяльності.

24/18 – Отримання контейнеру з матеріальними ресурсами (14 березня 2024)

Aside

24/18 – Отримання контейнеру з матеріальними ресурсами (14 березня 2024)

14 Березня БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” отримала контейнер з матеріальними ресурсами від МСС (Mennonite Central Committee). Наше служіння продовжується: є люди, які потребують допомоги; тому вдячні спонсорам, які продовжують спільні проєкти та надають необхідну допомогу. На цей раз ми отримали ковдри, гігієнічні набори, швейні набори, шкільні набори, набори для немовлят, набори для допомоги (відро), зубні пасти, туалетне та господарче мило тощо. Ці ресурси будуть розподілені між потребуючими: дітьми-сиротами, прийомними сім’ями, внутрішньо переміщеними особами та людьми, що опинились в скрутних життєвих обставинах.

Дякуємо тим, хто був задіяний у логістиці, а також у вивантаженні допомоги. Разом ми можемо служити людям, що довкола нас, тим самим, прославляючи нашого Господа Ісуса Христа!