РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update136)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update136)

Протягом жовтня цього року БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” провела 9 видач гуманітарної допомоги (продуктових наборів) для переселенців, які наразі проживають у Дрогобицькому районі Львівської області. Така допомога дуже важлива, оскільки багато з них це також люди похилого віку, багатодітні сім’ї.
Команда волонтерів забезпечувала правильне документальне оформлення, сортувала допомогу, видавала особисто людям, а також роздавали християнську літературу. Люди дуже вдячні отримувати як духовну, так і фізичну підтримку. Всі вони опинилися в скрутних обставинах, але не втрачають надії на краще.

« of 3 »

Зауважимо, що видачі відбувались на різних локаціях, для зручності отримувачам:

  • місто Дрогобич, вулиця Гайдамацька, буд.1
  • місто Стебник, вулиця Трускавецька, буд.19
  • місто Дрогобич, вулиця Богдана Лепкого, буд.29

Плануємо провести ще одну видачу продуктових наборів у жовтні 2023.

Ми дуже дякуємо всім партнерам, які забезпечують нашу організацію продуктами, гігієною, ковдрами, літературою та іншим. Будемо дуже раді продовжувати співпрацювати.

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update135)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update135)

Слава Ісусу Христу!

Люди на цих фото – учасники групи “Біблійних Відкриттів”.

Починаючи з весни 2023, щочетверга група переселенців збирається для спілкування за кавою/чаєм/бутербродами, вивчення Біблії, спільної молитви. Раніше ці люди не знали один одного, не знали Ісуса Христа, але з кожною зустріччю, відносини між ними стають ближчими.

Дякуємо Богу за можливості вивчати Його Слово, молитися за Україну, ділитися благословіннями тижня та особистими потребами, ставати ближчими до Бога!