РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update126)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update126)

Слава Ісусу Христу!

На жаль, війна в нашій країні продовжується, тому все більше і більше людей змушені залишати свої домівки заради порятунку свого життя… На заході нашої України живе тепер більше Внутрішньо Переміщених Осіб. Вони мають потребу в найнеобхіднішому.

Тому 14.07.2023 року була проведена чергова видача гуманітарної допомоги для переселенців. На складі БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити”, за адресою: м.Дрогобич, вул.Лесі Українки, буд.24, було здійснено безкоштовну роздачу одягу б/в. Під час видачі були запроваджені деякі правила за допомогою яких, був порядок і чинність: було створено чергу з отримувачів, вибирати собі одяг запускали по 10 осіб на 10 хвилин, кожній групі набувачів відкривали нові мішки з одягом.

Багато людей дякували за надану допомогу. А ми, в свою чергу, дякуємо Богу, що можемо здійснювати таку діяльність; дякуємо партнерам, завдяки яким маємо необхідні ресурси; дякуємо нашим захисникам, які боронять нашу державу і ми можемо продовжувати жити під більш-менш безпечним українським небом.

Божих благословінь! Продовжуймо молитись за перемогу!

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update125)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update125)

Слава Ісусу Христу!

Ось і закінчився перший місяць літа (Червень). Цей місяць був насичений незабутніми спогадами із таборів.

Після невеличкого відпочинку, команда волонтерів БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” отримала запрошення провести денний дитячий табір для місцевих дітей, віком від 5-14 років, в селищі Ясениця-Сільна (Львівська область). Команда підготувала цікаву програму, в яку входили: ранкові зарядки, загальні зустрічі, ігри, квести, конкурси, сценки, Біблійні уроки, спортивні змагання, різні цікаві гуртки (ArtFace, настільні ігри, малювання, “Салон Краси”, музичний та спортивний гуртки). Табірна програма проходила впродовж 3 днів. Кожен наставник намагався приділяти дітям кожну вільну хвилинку, більше уваги і особистих розмов!

Слава Богу, що діти могли не тільки перепочити фізично, але й почути Боже Слово, почути Євангелію!

Вдячні Богові, що в такий важкий час, є можливість проводити християнські табори у західних областях України.

Слава Богу за Його любов і милість до кожного з нас!

Дні таборів 19.07.23-21.07.23