РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update122)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update122)

«Цікава програма», «Кращий відпочинок усією родиною», «Такий бажаний час разом», «Життя молодих людей змінилось внаслідок прийнятих в таборі рішень» – такі та багато інших відгуків отримала команда БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” під час та після проведення християнського табору “Вирішальна Зустріч” (2023). 

В цьому році БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” знову, незважаючи ні на що, проводила літній християнський табір для прийомних родин, ДБСТ, родин опікунів та інших людей, які виконують таку нелегку, але й необхідну працю, як виховання дітей-сиріт.

Господь дозволив нам зібрати команду волонтерів Запорізької області, які, на жаль, через війну були вимушені тимчасово виїхати зі своїх домівок і зараз перебувають в різних областях України. Кожен з них мав велике бажання послужити, тому Бог і благословив той час, проведений у таборі. 

« of 2 »

Протягом тижня (20.06.2023 – 26.06.2023) сім’ї мали спілкування на базі відпочинку, у Рівненській області. Назва нашого табору (“Вирішальна зустріч”) вказувала дітям на важливу зустріч з Христом в їхньому житті, на прикладі життя апостола Павла.

У програмі були: цікаві біблійні уроки; загальні зустрічі з прославленням, іграми та сценками; захоплюючі майстер-класи (рукоділля, кулінарія, стрільба з лука, малювання, “Салон краси”, збирання мотопеду, настільні ігри), де кожна дитина могла піти туди, де їй цікаво; кінотеатр; цікавезні спортивні змагання; молодіжні зустрічі біля вогнища. Також діти могли весело провести час на батутах, а ще покуштувати поп-корн і солодку вату. Не залишились без уваги і батьки. Окрім живого спілкування і взаємної підтримки, вони також мали змогу відвідати курс вивчення Біблії, який проводив викладач Запорізької Біблійної Семінарії – Львов Є.О. 

Дякуємо Господеві за подаровану можливість провести табір!

Дякуємо кожному, хто долучився до підготовки та проведення цього заходу. Також хочеться окремо подякувати спонсорам, які жертвують кошти для подібних міроприємст.

Нехай Господь благословить кожного з вас!