РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update105)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update105)

З початку повномасштабного вторгнення московії на територію України, на жаль, з’явилось багато людей, що мають потребу в простих речах… Деякі українці були вимушені покинути свої домівки з однією валізою… а інші чудом врятували своє життя “в одній сорочці”, адже ворожа ракета повністю знищила їхню домівку з усім майном.

Дякуємо Богу за можливість діяти. По милості Божій, БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” продовжує працювати і надавати гуманітарну допомогу потребуючим. 11.05.2023 було завантажено бус служителів з м.Моршин (Львівська область) одягом та взуттям б/в. Ця допомога буде розподілена між потребуючими переселенцями, що зараз тимчасово проживають у м.Моршин.

Божих благословінь кожному на тому місці, де він зараз служить!

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update104)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update104)

11.05.2023 Волонтери БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” провели чергову видачу одягу та взуття б/в для вимушених переселенців на складі Організації, за адресою: Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Лесі Українки, буд.24. Також під час видачі, отримувачі могли взяти безкоштовну християнську літературу.

Кожного разу дивуємося, як Господь діє через нас. Своїм свідченням поділилась одна жіночка-переселенка з Донецької області. Вона жила в тому місті, що приймало біженців з окупованих територій 2014 року. Ця жінка була активною волонтеркою. Роблячи добрі справи, вона подумала: “Цікаво, а якщо я буду в схожій ситуації, потребуючи допомоги, чи зможе мені хтось допомогти?”. На жаль, через 8 років, така доля спіткала і її місто – багато людей були вимушені виїхати через терористичні дії росії. Опинившись у Львівській області, вона отримала допомогу та підтримку, тому і дякувала за це. Ця жінка сказала, що бачить руку Господа в своєму житті – незважаючи на обставини, Бог благословляє і дає те, що потрібно. Нехай Бог буде прославлений за те, що підтримує нас в будь-яких обставинах нашого земного життя!

Дякуємо всім, хто залучився до видачі гуманітарної допомоги. Слава Богу за можливості! Нехай Його Ім’я буде благословенне!