РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update96)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update96)

БО “Благодійний Фонд “Вірити, Надіятися, Любити” продовжує свою діяльність в Запорізькій області. Так 31.03.2023 відправили черговий бус з гуманітарною допомогою на Запоріжжя. Позиції Благодійної допомоги, що були відправлені: ковдри, набори для допомоги (відро з гігієнічними приладдями), зубна паста, гігієнічні набори. Дана допомога буде розподілена між Внутрішньо Переміщеними Особами Запорізької області. Заходи видачі будуть проводити волонтери з церкви ЄХБ “Віфанія” м.Запоріжжя, які з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, активно служать, приймаючи біженців, надаючи їм необхідну допомогу та підтримку.

З’ясувалось, що серед переселенців великий попит на Біблії, Нові Заповіти, тому Благодійна Організація також відвантажила християнську літературу для розповсюдження благої звістки серед народу України. Ми можемо бути вдячні Богові, що завдяки обставинам війни, українці стають ближчими до прийняття Євангелія.

Тому, не зупиняймось в молитвах, щоб український народ здобув МИР: мир в країні, а головне – мир у серці з Ісусом Христом! Дякуємо кожному, хто молиться за Україну!