РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update101)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update101)

26.04.2023 року БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» проводила видачу картоплі для переселенців та людей, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах.
На десяту годину ранку було проведене коротеньке служіння для підбадьорення, зі співом, свідоцтвами і Словами настанови. Потім почали видачу картоплі (насінневої та харчової). Коли в Дрогобичі всі бажаючі отримали, то команда, яка видавала, поїхала в місто Стебник, де також зібрались переселенці, для отримання допомоги.


Дякуємо братові Володимирові за надану картоплю, а також за те, що її привіз. Дякуємо братам і сестрам, які долучились до видачі картоплі, допомагаючи з оформленням документів, а також у вивантажені картоплі.

Нехай Господь вас рясно поблагословить за ваше служіння людям!

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update100)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update100)

Христос Воскрес!

23.04.2023 БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” разом із помісною церквою ЄХБ м.Стебник провели дитячу програму з нагоди святкування Христового Воскресіння.

Команда підготувала дуже цікаву та насичену програму для дітей м.Стебник. Напередодні заходу, молодь роздавала листівки-запрошення у центрі міста. Так, до церкви прийшли понад 70 невіруючих дітей. Під час заходу, діти могли вивчити християнські пасхальні пісні, почути біблійний урок про Христове Воскресіння, пограти в цікаві ігри, подивитись міні-виставу, скуштувати смаколики та попкорн, отримати в подарунок християнську літературу. Дітям дуже сподобалась програма, а під кінець, коли вони отримали великі коробки подарунків – діти були радісні та щасливі без меж.

Дякуємо Богу за можливості проводити подібні заходи. Дякуємо всім, хто жертвує матеріальні ресурси на звершення служіння. Дякуємо нашим волонтерам, що були залучені у проведення цього заходу. Слава Богу за тих, хто підтримує служіння молитовно.

Божих благословінь!