РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update92)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update92)

Слава Ісусу Христу!

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Вірити, Надіятися, Любити» продовжує своє служіння під час війни. Однією з пріоритетних задач Фонду є допомога внутрішньо переміщеним особам.

Так 17.02.2023 року на складі нашої Організації відбулась видача гуманітарної допомоги для цієї категорії людей. Всі бажаючі могли прийти і безкоштовно отримати взуття і одяг б/в, постільну білизну. Також всім присутнім була запропонована християнська література.

Отримувачі допомоги щиро дякували за прояв уваги до їхніх потреб.

Ми також дякуємо всім, хто долучається до служіння нашого Фонду.

«Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі». (Біблія. Євангеліє від Матвія 5:16)

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update91)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update91)

Слава Ісусу Христу!

17.02.2023 на складі БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» було завантажено автобус з гуманітарною допомогою. Ця допомога була відправлена в село Волиця, Львівського району, Львівської області, і буде використана для переселенців, які там проживають, а також для родини, яка втратила свій будинок через пожежу. Було завантажено одяг, взуття б/в, постільну білизну. До того ж було надано засоби гігієни і ковдри. Для родини, яка пережила пожежу, було зібрано продуктовий набір.
Завдяки такому служінню-допомоги ми маємо прекрасну можливість свідчити людям про Христа, особливо людям, які потрапили у важкі життєві обставини через війну, або пожежу.

“Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували”

Біблія. Послання ап.Павла до Ефесян 2:10