РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update88)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update88)

Христос Народився!

14.01.2022 року помісна церква ЄХБ «Церва Христа Спасителя» міста Дрогобич проводила програму для дітей. Основу програми складали Різдвяна вистава від християнської молоді, а також спів різдвяних пісень. На програму були запрошені волонтери БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» для короткого слова настанови, а також для вручення подарунків дітям. Була присутня велика кількість дітей з батьками, деякі з них вперше прийшли в Дім Молитви. Всім присутнім сподобалась програма, і багато з них дякували за організацію та подарунки.

Вся слава належить Господеві, а ми вдячні Йому, що можемо служити Йому, через служіння людям! Божих благословінь!

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update87)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update87)

Христос народився!

09.01.2023 року БО «БФ « Вірити, Надіятися, Любити» провела різдвяну програму для дітей у селі Торчиновичі, Самбірського району, Львівської області. Програма була проведена у Народному Домі села, куди запросили всіх бажаючих дітей з їхніми батьками. Були присутні близько 50 дітей. Програма складалась з пісень, ігор для дітей, міні-вистави, а також справжньої Біблійної історії Різдва. В кінці програми дітям дарувалися подарунки від партнерського МБФ “Можливості” (проєкт «Сумка Самарянина»). Як дітям з батьками, так і представникам місцевої адміністрації, дуже сподобалась програма.

« of 20 »

Дякуємо волонтерам за активну участь у проведені різдвяних програм для дітей. Також дякуємо Господеві за можливість служити в такий час і в таких умовах. Дякуємо всім, хто жертвують на подібні служіння!