РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update89)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update89)

Слава Ісусу Христу!

21.01.2023 року до БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» надійшов контейнер з гуманітарною допомогою від партнерської організації МСС.

В контейнері знаходились ковдри, гігієнічні набори, швейні набори, шкільні набори, набори для немовляти, набори для допомоги, що будуть пізніше розподілені між сиротами та внутрішньо переміщеними особами.

Для розвантаження були запрошенні чоловіки та жінки з числа ВПО, які мешкають в м Дрогобич (Львівська область) та с. Підгайчики (Івано-Франківська область), а також чоловіки з реабілітаційного центру м. Стебник (Львівська область). Завдяки злагодженому процесу все розвантаження пройшло протягом декількох годин.

БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» вдячна партнеру-МСС за надану гуманітарну допомогу. Також вдячні всім, хто приймав участь у розвантаженні контейнеру. Нехай Господь благословить і дасть вам все необхідне для вашого життя.

“А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо. Тож тому, поки маємо час, усім робімо добро, а найбільш одновірним!”

Біблія. Послання до Галатів 6:9-10

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update88)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update88)

Христос Народився!

14.01.2022 року помісна церква ЄХБ «Церва Христа Спасителя» міста Дрогобич проводила програму для дітей. Основу програми складали Різдвяна вистава від християнської молоді, а також спів різдвяних пісень. На програму були запрошені волонтери БО «БФ «Вірити, Надіятися, Любити» для короткого слова настанови, а також для вручення подарунків дітям. Була присутня велика кількість дітей з батьками, деякі з них вперше прийшли в Дім Молитви. Всім присутнім сподобалась програма, і багато з них дякували за організацію та подарунки.

Вся слава належить Господеві, а ми вдячні Йому, що можемо служити Йому, через служіння людям! Божих благословінь!