РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update81)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update81)

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

«І вона вродить Сина, ти ж даси йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів»

Євангеліє від Матвія 1:21

25 грудня 2022 БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” разом із помісною церквою ЄХБ міста Стебник провели святкову різдвяну програму для дітей. Попередньо молодь церкви міста Стебник вийшла в центр міста і роздавала запрошення для дітей та їхніх батьків на свято. Програма включала в себе загальний спів, де діти могли вивчити нові християнські пісні, або заспівати різдвянки, які вже знали. Також в програмі були слово привітання від пасторів Савки Богдана Богдановича і Прошак Миколи Валентиновича, ігри для дітей, міні-вистава. Найголовнішою складовою програми був Біблійний Урок «Справжня Історія Різдва», під час якого дітям розповіли про сенс святкування Різдва. Завершилась програма видачею швейцарських подарунків, які були надані партнерами БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити”. Діти отримали приємні емоції від програми, і особливо їм сподобалися подарунки. Батьки, які були з дітьми на програмі, були дуже вдячними команді, відповідальній за організацію свята. Віримо, що діти та батьки, почувши благу звістку, зрозуміють сенс приходу Ісуса Христа в цей світ.

БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити” вдячна всім, хто був долучений до проведення цієї програми. Внесок кожного є дуже цінним і спрямованим на прославлення Господа Ісуса Христа.

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update80)

Aside

РОБОТА БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ (Update80)

Команда волонтерів БО “БФ “Вірити, Надіятися, Любити”, що залишилась у Запорізькій області, відвідала Прийомні сім’ї, Дитячі будинки сімейного типу, сім’ї-опікунів, усиновлювачів Вільнянського району (Запорізька область) і привітала з Різдвом Христовим. Волонтери заспівали різдвяні пісні; розказали історію Справжнього Різдва; привітали сім’ї (дітей-сиріт); подарувавши дітям чудові подарунки “Різдвяна дитина”. Сім’ї були раді такому привітанню, підтримці і тим емоціям, які їм подарували волонтери.

Подяка Богу, що Він “…дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне”. Нехай буде возвеличене Його святе Ім’я!